Plánované vrhy
Sem vložte podnadpis

 9.12.2018 na leden/únor plánujeme krytí na vrh I, maminka by měla být Cheryl Royaume de Lune (velvetýn, černá, strakovaná s lysinou) a tatínek Harley By GutterBoy (velvetýn, americký modrý s japonskou kresbou). Miminka budou se srstí velvetýn, barvy černá, ruská modrá, ruská modrá stříbrná, americká modrá.. Znaky předpokládáme berkšír, japonská kresba a doufáme i něco strakatého.


 26.9.2018 na konec října plánujeme vrh CH s PP, budeme krýt samičku Cygnus (velvetýn, aguti) od Pekelného Strážce s 25% divoké krve, samečkem Frederikos (ruský modrý s am. berkšírským znakem) od Mouseville. Očekáváme standard v barvách aguti a černá, možná nějaký rusáček. Znaky asi jen berkšír, solid. Předběžné rezervace přijímáme.

ŘÍJEN/LISTOPAD 2017 plánujeme krýt samičku Xaru Od Pekelného Strážce. - Krytí se přesouvá na ÚNOR. Vrh bude zaměřen na americkou modrou linii, krýt bude Shifu Od Pekelného Strážce. Přijímáme předběžné rezervace.

                                                           Obě mimi zůstala doma.                                                                                                                   

ČERVENEC 2017- V těchto dnech probíhá krytí velice kontaktním samečkem Rasalas Mu Leonis Od Pekelného Strážce, berkšír, samičkou je Felicie By Gutterboy s japonskou kresbou . Očekáváme miminka v barvách především černá, snad i modrá. Znaky berkšír a japonská kresba, možná nějaké překvapení.. Rezervace na miminka přijímáme již nyní.